Servis pro osobní, dodávková a menší nákladní vozidla. Opravy na počkáni. Nově otevřený pneuservis

 • Autoservis
 • Služby
 • Ceník
 • Galerie
 • Kontakt
 • Servis,autoservis,rychloservis,chiptuning vozů

  Provádíme kompletní servis vozů. Práce mechanické, elektro, rovnání hlav motorů. Opravujeme motory, brzdy, vyměňujeme oleje, filtry náplně, výfuky, čelní okna. Ošetřujeme také spodní části a dutiny vozu, což zabraňuje korozi vozidla.

  Jsme vybaveni i strojním zařízením (soustruhy, frézy atd.) V současné době máme nově otevřený pneuservis.

  V případě pojistných událostí jsme smluvním partnerem České pojištovny, spolupracujeme s Kooperativou, poj. Uniqa, Allianz atd. Bez problému je tedy možné opravit Váš vůz i po havárii, včetně klempířských a lakýrnických prací.


  Naši zákazníci jsou vždy seznámeni s rozsahem opravy vozu, pokud je při opravě zjišteno ještě větší poškození je toto opět konzultováno se zákazníkem. Dbáme na to, aby byl u nás zákazník čekající na opravu spokojen, snažíme se poskytnout vždy ten nejlepší servis. Řada stálých a spokojených zákazníků je tím důkazem.

  Specializujeme se na chiptuning nejrůznějších značek (Audi, Alfa Romeo, BMW, Citroën, Ferrari, Fiat, Ford, Hyundai, Mercedes, Mitsubishi, Opel, Peugeot, Renault, Seat, Škoda, Volvo, Volkswagen a další). Svěřte svůj vůz do rukou profesionálů! V případě zájmu o chiptuning přijedeme přímo k Vám v rámci celé České republiky.

  Naše firma má dlouholeté zkušenosti a svým zákazníkům poskytuje profesionální a komfortní přístup. Mezi další výhody patří 24 měsíční záruka na hardware, doživotní záruka na modifikovaný software a 6 měsíců diagnostický servis zdarma.

  Chiptuning je spolehlivá a nejjednodušší cesta, jak navýšit výkon motoru Vašeho automobilu, proto nás neváhejte kontaktovat. 

  Kontaktujte násŠAOME, Mercedes servis

  Rýznerova 177, Únětice,
  Praha - Západ

  E-mail:davidschwab@seznam.cz
  Mobil: 602 388 832


  Zvětšit mapu

  Vyrobil HBdesign.cz

  Diagnostika

  MB BOSCH Hermann